Adres : Tepebaşı Mah. Sakız Adası Cad. No: 25/A Keçiören / ANKARA
Telefon : 0 (312) 360 61 61
E-mail : info@kahveyopya.com.tr
Franchising - Kahveyopya

Franchising

Anasayfa / Franchise

Kim Kahveyopya Bayisi Olmak İster ?


Bir grup “kahve sevdalısı” girişimci olarak Avrupa’da ve ülkemizde geçen profesyonel hayatımızın ardından Kahveyopya markasını hayata geçirdik. Yavaş yavaş gelişimini seyrediyor ve ona gözümüz gibi bakıyoruz. Amacımız öncelikli olarak kaliteli kahve kültürünü tüm yurdumuza ve sonrasında dünyanın ulaşabileceğimiz her noktasına yaymak.

Ancak attığımız her adımdan emin olarak yol alıyoruz. Çünkü öncelikli hedefimiz çok para kazanmaktansa, “iyi kahve, iyi lezzet, iyi hizmet ve iyi mekan tutkunu konuklar kazanmak”. Bu nedenle ulusal ve uluslararası deneyime sahip danışmanların rehberliğinde hızla büyüyen zincirimizin halkasını oluşturacak yol arkadaşlarımızdan da bizlerle aynı heyecanı yaşamalarını bekliyoruz.

Güzel nokta-doğru yatırımcı-uygun sermaye ölçütlerine uygun başvurular söz konusu olduğunda işlemi hızla değerlendiriyor ve adaylarla ön görüşmeyi gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz, hızlı ve etkin bir eğitim süreci ile işe ve işletmeye yönelik tüm bilgileri paylaştığından ve düzenli eğitimlerle yatırımcıyı desteklediğinden dolayı başvuranlarda deneyim şartı aramamaktadır.

Ön görüşmede olumlu bir sonuca ulaşılırsa, karşılıklı olarak hak ve görevlerimizi detaylı şekilde açıklayan “sözleşme” imzalıyoruz. On yıl geçerli olacak ve on yılda bir yenilenecek olan bu sözleşmeyle de “uzun sürmesi hedeflenen” işbirliğimiz başlıyor.

Şartlar ve Süreçler


İş etiğine uygun, üretmeyi, öğrenmeyi, insanları ve çalışmayı seven herkesin kolaylıkla başarabileceği bu iş kolunda, bilgi ve iş modeli yapılandırma deneyimleri ile hep ileriye giden bir ailenin üyesi olmak ister misiniz? O halde aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli!

İletişim


Danışmanlarımızın yapacağı değerlendirme sonucunda tüm koşullar uygunsa yatırımcıya bir ön görüşme randevusu verilir.

Ön Görüşme


Ön görüşme için belirlenen günde danışmanlarımızla yatırımcı bir araya gelir.

Sözleşme


Mutabakat sonucu uzun sürecek iş birliği için on yıl geçerli olacak ve on yılda bir yenilenecek sözleşme imzalanır.

Neler Sağlıyoruz?


Kahveyopya Markası

Kahveyopya için özel hazırlanmış ürünler

Pazarlama, sosyal medya ve iletişim desteği

Gizli Müşteri

Lokasyon analizi ve seçiminde destek

Stok, ürün hazırlama, sunum ve personel eğitimleri

Kalite Kontrol

Mimari palanlama ve tasarım desteği

Esnek Ödeme Planı